O Tomilandu

Výhradní distributor značek Craffox pro Českou republiku a Slovensko, Mama's Feet pro Českou Republiku a Sleepee pro Českou republiku a Slovensko.

Craffox jsou multifunkční učící věže 3v1. Učící věž Craffox je velkým pomocníkem pro všechny malé děti a jejich rodiče. Díky učící věži dosáhnou tam, kam potřebují a mohou se zařadit do každodenních domácích činností. Jednoduchým pohybem se učící věž přemění ve stoleček se sedátkem. Na zadní straně má Craffoxka křídovou tabuli. Zkrátka jeden kus nábytku, tisíc možností!

Mama's Feet je značka luxusních dětských ponožek, podkolenek a punčocháčů. Veškeré produkty z dílny Mama's Feet jsou šité z elastických materiálů nejvyšší kvality a důrazem na každý detail. Ponožky, punčocháče a podkolenky jsou pohodlné, netlačí a díky elastickému materiálu vydrží opravdu dlouhou dobu. Jejich charakteristický design si zamilují na první pohled jak děti, tak rodiče. Z toho důvodu jsou některé produkty Mama's Feet šité také v dospělé velikosti (nejen) pro maminky.

Sleepee jsou šité doplňky do postýlky, kočárku a ke každodenní péči o nejmenší miminka. Veškeré Sleepee produkty jsou navržené pro bezpečný a dlouhý spánek miminek. V Sleepee sortimentu naleznete hnízdečka pro miminko, charakteristické zavinovačky, deky, prostěradla, povlečení, mušelínové bambusové pleny, hrací deky a nádherné čepičky pro miminka od narození.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.