Balanční houpací prkna

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

 • Houpací balanční prkno bez plstě Tip Kód: BB0001
  Houpací balanční prkno bez plstě
  Doručíme do 5-10 pracovních dnů

  Houpací prkno je dokonalou pohybovou pomůckou rozvíjející motoriku a kreativitu. Nabízí neomezené možnosti cvičení a her. Uvidíte sami, co vše dokážou děti s touto balanční deskou vymyslet.

  2 449 Kč
 • Houpací balanční prkno s šedou plstí (6) Kód: BB003B
  Houpací balanční prkno s barevnou plstí
  Doručíme do 5-10 pracovních dnů

  Houpací prkno je dokonalou pohybovou pomůckou rozvíjející motoriku a kreativitu. Nabízí neomezené možnosti cvičení a her. Uvidíte sami, co vše dokážou děti s touto balanční deskou vymyslet. Spodní strana prkna má barevnou výstelku z plsti jako ochranu před poškrábáním.

  2 699 Kč
 • balanční prkno šedé3 Kód: BB006S
  Houpací balanční prkno šedé
  Doručíme do 14 dnů

  Houpací prkno na šedé plsti je úžasnou pohybovou pomůckou rozvíjející motoriku a kreativitu. Nabízí neomezené možnosti cvičení a her. Uvidíte sami, co vše dokážou děti s touto balanční deskou vymyslet. Spodní strana prkna má barevnou výstelku z plsti jako ochranu před poškrábáním.

  3 009 Kč
 • Houpací balanční prkno šedé Highway 3 Kód: BB003A
  Houpací balanční prkno šedé Highway
  Doručíme do 14 dnů

  Houpací prkno s motivem silnice na šedé plsti je úžasnou pohybovou pomůckou rozvíjející motoriku a kreativitu. Nabízí neomezené možnosti cvičení a her. Uvidíte sami, co vše dokážou děti s touto balanční deskou vymyslet. Spodní strana prkna má barevnou výstelku z plsti jako ochranu před poškrábáním, zároveň děti motiv silnice mohou využít pro hraní s hračkami.

  3 009 Kč

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem